Dispecer sisteme de efractie/ alarmare

  • Categorie Paza, protectie
  • Tip Sisteme supraveghere, alarme
Sector 3, azi, 00:21

Descriere anunt

SGPI Security Force companie la nivel national, angajeaza in Bucuresti sector 3, dispeceri centru alarma si monitorizare video.

Cerinte:

- 12 clase absolvite;

- Fara inscrisuri in cazier;

- Utilizator PC;

- Abilitati de comunicare si orientare catre clienti,

- Persoana dinamica, responsabila, serioasa,

- Capacitate de concentrare - atentie - profesionalism.

Experienta anterioara reprezinta un real avantaj.

Responsabilitati:

- Monitorizeaza obiectivele conectate in dispecerat.

- Preia semnalele receptionate si actioneaza conform procedurilor interne de lucru.

- Consemneaza evenimentele in registrele specifice.

Salariu incepand de la 22 lei/ h net (in 4 ture/ schimburi), in functie de experienta si implicare.

Programari pentru interviu la nr. de telefon (021.9845), de luni pana vineri intre orele 10:00 - 15:00.

Caracteristici, dotari

Tip
Alarme imobil
Camere supraveghere

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!