5.000 Lei

Electrician tablotier

Esti pasionat de domeniul tablourilor electrice si vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti?
Te astep cu drag la o vizita la Chrome Tehnic, intrucat ne dorim sa extindem echipa!
  • Domeniu activitate: Constructii
  • Locatie job: mobilitate / activitate teren
  • Pot aplica studenti: nu
Voluntari, 08 mai, 20:18

Detalii suplimentare

Cerinte minime:

Sa stie sa citeasca schemele electrice si sa cableze in conformitate cu schemele; Experienta anterioara in realizarea tablourilor electrice;

Cunoasterea sistemelor de asamblare xEnergy, Prisma poate reprezenta un avantaj; Studiile tehnice pot reprezenta un avantaj (electric, electromecanic, electrotehnic);

Care sunt responsabilitatile tale?

Realizarea tablourilor electrice conform schemei multifilare si/sau a documentatiei de executie sub indrumarea inginerilor;

Beneficii

Salariu 4500 - 5400 RON Net, variabil in functie de experienta in domeniu;

Bonus functie de performante;

Tichete de masa;

Asigurare transport/transport decontat;

Prima de Paste / Prima de Craciun;

Contract de munca nedeterminat;

Intergrare intr-o echipa cu experienta vasta in domeniul electric;

Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la numarul: 0754 292 523.

Te asteptam la Chrome Tehnic!

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!